Matriks Demo Kullanıcı Başvurusu

Ad :
Soyad :
E-mail :
Telefon :
Adres :
Şehir :
  Gizlilik Politikasını okudum onaylıyorum.
 
 

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi hatırlamıyorsanız ya da size mail gelmediyse lütfen Kullanıcı Adı ve Şifre Hatırlat linkine tıklayınız

Kayıt işleminden sonra girmiş olduğunuz e-mail adresine programı yüklemeniz için gereken adres ve kullanıcı bilgileriniz gelecektir. Gmail, Hotmail, Yahoo vb. bir e-mail adresiniz varsa mailiniz SPAM olarak algılanmış olabilir. Lütfen (Önemsiz Posta, Geçersiz Posta, Junk Mail, Bulk Mail) SPAM içeren klasörleri kontrol ediniz.

Not: Uygulamayı ilk yüklediğinizde takas ve aracı kurum dağılımı gibi modüllerin geçmişe yönelik verileri bulunmadığı için bu modüllerde herhangi bir analiz yapılamamaktadır. Uygulamanın açılışında gelen veri tamamlama ekranından takas ve aracı kurum dağılımı gibi modüllerin geçmişe yönelik verilerini yükleyebilirsiniz. Grafik verilerini tamamlama ihtiyacınız bulunmamaktadır zira açtığınız herhangi bir sembolun grafiği otomatik olarak tamamlanmaktadır.

Demo uygulamasında Borsa İstanbul verileri 15 dakika gecikmelidir, derinlik ve aracı kurum dağılımları gibi lisans gerektiren veriler bulunmamaktadır. Veri içeriği dışındaki tüm fonksiyon ve özellikler, gerçek uygulama ile bire bir aynıdır.

Aşağıdaki linkten bu ürün ile ilgili tanıtım metnine ve videosuna ulaşabilirsiniz.

http://www.matriksdata.com/website/kurumsal-urunler/matriks-veri-terminali