Matriksdata Banner Çözümler

Mobil Uygulama Projeleri

 

Matriks Mobile

Matriks Mobile iOS, Android ve Blackberry uygulamaları ile portföyünüze anında ulaşarak hisse, VİOP, Varant işlemlerini gerçekleştirebilir, piyasa özeti, Yurtdışı borsalar, BYF ve fiyat izleme ekranlarından piyasa bilgilerini, son dakika haberlerini takip edebilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan her alanda ulaşılabilen Matriks Mobile uygulamaları, son derece hızlı, güvenilir ve kullanıcı için özel olarak tasarlanmış kullanım kolaylıklarına sahiptir. Sermaye piyasası verilerini izleyebileceğiniz kişisel sayfanızı kolaylıkla hazırlayabilir, hisse detayından grafik, ilişkili haber, hatırlatıcı ayarlama, kademe analizi, takas işlemleri ile derinlik ve AKD lisansına ait bilgileri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Piyasalar ve haber sekmelerinin yanı sıra kurumunuzu kurum listesinden rahatlıkla seçerek portföyünüze ulaşabilir, işlem yapabilirsiniz.

Matriks Mobile Ziraat Yatırım, Finans Yatırım, TEB, İş Yatırım, ING Menkul, Ata Yatırım, EMDAŞs gibi 50 den fazla banka ve finansal aracı kurum tarafından kendi markaları altında da kullanıcılarına sunulmakta ve bu uygulamanın yüzbinlerce aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

   
Turkcell Akıllı Yardımcım

Akıllı Yardımcım Uygulaması, esnafların kendi kampanyalarını belirledikleri hedef kitleye SMS yoluyla duyurabileceği, müşterilere ait veresiye defterini cihazı üzerinde tutabileceği bir mobil uygulamadır.

   
Turkcell Mobil Asistan

Turkcell Mobil Asistan, ilk ve tek operatör destekli Türkçe sanal asistan uygulamasıdır.  Mobil Asistanınız Cell-in; trafik durumu, en yakın eczane, hastane ve restaurant, borsa bilgileri, tarife bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri konuşarak sorabileceğiniz ve sesli yanıt alabileceğiniz bir sanal asistan uygulamasıdır.

   
Turkcell Seyahat

Turkcell Seyahat uygulaması ile THY ve Anadolu Jet uçuşları için online check-in yapabilir, uçakların kalkış saatleri, rötar, iptal durumları ve kapı bilgilerini uçuş monitörü bölümünden takip edebilirsiniz.

Ayrıca yurt içi ve dışı 100’den fazla şehir rehberine ulaşabilir, tatil önerilerini görebilir ve sizin için en uygun olan seyahati belirleyebilirsiniz. Seyahat listesini kullanarak bavulunuzu hazırlayabilir, ülkeler için gerekli vize evrakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

   
Turkcell Kariyer Radarı

Kariyer Radarı uygulaması sayesinde cep telefonunuzla Kariyer.net’te iş arayarak başvuru yapabilir, net/brüt maaşınızı ve ihbar/kıdem tazminatınızı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel ayrıcalık ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Ayrıca yurt içi ve dışı 100’den fazla şehir rehberine ulaşabilir, tatil önerilerini görebilir ve sizin için en uygun olan seyahati belirleyebilirsiniz. Seyahat listesini kullanarak bavulunuzu hazırlayabilir, ülkeler için gerekli vize evrakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

   
Turkcell Güvenlik

Güvenlik uygulaması ile acil durumlarda yakınlarınıza SMS, e-posta veya sosyal ağları kullanarak en yakın konumunuzu hızlıca bildirebilirsiniz. Aynı zamanda da 112, 155 gibi acil numaraları aradığınızda ilgili yetkililer size kolayca ulaşabilir.

   
Avea Fırsat

Avea Fırsat iPhone ve Android Telefon uygulamaları ile marka avantajlarını takip edebilir, fırsat kodları ile size özel indirimlerden yaralanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın doğum günlerini takip edebilir, onlara uygulama içinden hiçbir ücret ödemeden konuşma, mesajlaşma, internet paketleri hediye edebilirsiniz.

   
Birlikte Eğitim

Türkiye Sermaye Piyasaları Aracı Kuruluşları ile birlikte geliştirilen SPK lisanslama sınavına yönelik soru bankası uygulamasıdır.