Matriksdata Banner Çözümler

Web Çözümleri

 

Bavul.Com

Bavul.com yurt içi ve yurt dışı uçak ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz, farklı havayolu ve otobüs şirketlerinin seyahatlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak size sunan ve kolayca karar vermenizi sağlayan kişisel seyahat asistanınızdır. THY, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil Türkiye ve yurt dışından yüzlerce hava yolu firması ile dünyanın her yerine uçuş alternatifleri sunan Bavul.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Amadeuse E-power ve Hotelspro dan uçak ve otel hizmetini entegre ettiğimiz websitesi ve mobil uygulamalar aynı zamanda Turkcell'in sms, kampanya vb. ilişkileri servisleriyle de entegre edilmiştir. Skyscanner'a web servis verilerek uçuşların skyscanner üzerinde görüntülenmesi sağlanmıştır.

http://www.bavul.com

   
Serbestfonbul.com

Türkiye’nin ilk serbest fon veritabanını içeren serbestfonbul.com sitesi ile yeni yatırım arayışındaki nitelikli yatırımcılar serbest fonlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olmanın yanı sıra fon analizi yapma imkanına da kavuşmuş olacaklar. Osmanlı Menkul'un sahipliğini yaptığı bu projede, Matriks verileri kullanılmıştır.

http://www.serbestfonbul.com

   
Matriks Ekonomik Takvim
Dünya çapında ekonomik veriler
ING Yatırım
Borsa Sayfaları
Interaktif Grafikler
Iframe Çalışmaları
 


 


 
 
Turkcell Yatırımcı İlişkileri
Sayfası Iframeler
Borsadirekt
Osmanlı Menkule ait websitesi
Turkcell Seyahat
Mobil uygulama tanıtım websitesi
 
 
Osmanlı Menkul Döviz
Osmanlı Menkule ait Websitesi