Matriksdata Urun

Java Matriks

Java Matriks piyasa izleme uygulaması ile herhangi bir yazılım yüklemeden piyasalar anlık olarak izlenebilir. İnternet bağlantısı olan her yerden ulaşılabilen Java Matriks piyasa izleme uygulaması içinde Borsa İstanbul’da işlem gören tüm hisse senetleri, serbest piyasa döviz kurları, pariteler, TCMB verileri, haberler, bankalar arası para piyasası, tahvil/bono piyasası takip edilebilir,  grafikler incelenebilir teknik ve temel analiz yapılabilir.

Java Matriks'i müşterilerinin kullanımına açmak isteyen kurumların internet siteleri ile bütünlük sağlanması ve kurumun öncelikle sunmak istediği veri seti ve analiz araçları doğrultusunda müşteriye özel Java Matriks sayfaları oluşturulabilmekte, ayrıca Java Matriks ana menüsü ve detay menüleri talebe göre harici internet adresleri ile özelleştirilebilmektedir.

Eğer siz de borsa takibi yapmak için piyasa izleme programına ihtiyaç duyuyorsanız, Matriks ürünlerinden Java Matriks’i tercih ederek Hisse Senedi piyasasına dair verilere ulaşabilir, analiz ve işlem yapma imkanından yararlanabilirsiniz. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri olan kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, herhangi bir yazlımı yüklemeden Java Matriks ile kolaylıkla ve güvenle piyasaları izlemeniz ve işlem yapmanız mümkün. 

İnternet Bağlantısı

Kota sınırsız ve 10  Mbps internet erişimi

İşletim Sistemi

Windows x86 - x64 (Win 10)

Minimum Sistem Gereksinimleri

Cpu : I3 (2,5 GHz) Ram : 4 GB Disk : 30 GB