Matriksdata Urun

Matriks Mobil IQ

Finans piyasalarıyla ilgili güncel bilgileri takip etmek için 1 numaralı finans destinasyonu olan Matriks’in yenilenen Matriks Mobil IQ uygulamasını kullanan yüz binlerce yatırımcıdan biri olun!
 
Canlı borsa, kripto paralar, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri, haberler, piyasa analizleri, gelişmiş grafik özellikleri ile finansal piyasaları gerçek zamanlı takip edip, BIST Pay ve VIOP piyasalarında işlem yapmanızı sağlayan uygulamadır. 
 
       
 
Finansal Piyasalara İlişkin Fiyat ve Haber Takibi Cebinizde
 
Kişiselleştirilebilen ve kayıt edilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla takip edebilirsiniz. İzleme listenizdeki sembolleri sıcaklık haritası ve hızlı al/sat listesi olarak izleyebilir ve tek dokunuşla emir gönderebilirsiniz.
 
Hazır piyasa listeleri ile BIST Pay, VIOP, Endeks, Varant, Döviz, Altın, Kripto Para, Faiz, Yabancı Borsa Endeksleri gibi finansal piyasalara ait enstrümanları kolayca takip edebilirsiniz. 
 
Fiyat alarmı kurabilir, takip ettiğiniz enstrümanlar beklediğiniz seviyelere geldiğinde uyarılar alabilirsiniz.
 
Finansal piyasalara ilişkin haberleri, yorumları ve şirket duyurularını anlık olarak takip edebilirsiniz. Fiyat izleme ekranlarındayken haber takibi yapabilirsiniz. Haberlerde arama ve filtreleme yaparak ilgilendiğiniz haberlere hızlıca ulaşabilirsiniz Beklediğiniz haberler için alarm kurabilir, bildirimler ile alarmlarınız gerçekleştiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Ekonomik Takvim verileri üzerinden piyasalarla ilgili gelişmeleri, açıklanacak verileri ülke seçimi ve önem derecesine göre filtreleyerek takip edebilirsiniz.