Matriksdata Urun

Execution Algolar

 

İşleme ve Zamana Bağlı Hazır Algoritmalar
 
Matriks’in uzman kadroları sayesinde borsa ve üstün yazılım deneyimi müşterilerinin Algoritmik İşlemler yapmasında yardımcı olabilecek birçok ürünü sunmasına imkân vermektedir.
 
Hazır execution algolar servisimiz kurumunuzun ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla geliştirilmiştir.
 
Hazırlanmış olan algoritmalar bir çok değişik parametreler ile kullanıcının hedeflediği işlemleri tamamlaması için yardımcı olmaktadır.
 
Algoritmalar Matriks bünyesinde geliştirildiği için ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklılaştırmak ve eklemeleri uygulamak mümkün olmaktadır. FinAlgo Execution Server sunucuları üzerinde üzerinde algoritmalarınız çalıştığı için kesintisiz ve yerel bilgisayara bağlı olmadan güvenli bir sistemle işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 
Algoritmalarımız standart FIX emir tipleri ile çalışmaktadır. OMS sistemlerine fix4 veya fix5 gibi uluslararası emir iletim standartlarına göre emir iletimini gerçekleştirmektedir.
 
Algoritmaları 3 ayrı modda çalıştırabilirsiniz. Backtest ile geçmiş verilerle test edebilir, simulate ile anlık veri ile performansını canlı izleyebilir veya Run modu ile gerçek emirlerin borsaya iletilmesini sağlayabilirsiniz.
Belli başlı hazır algoritmalar şunlardır.
 
VWAP    - Hacim Ağırlıklı Ortalama Fiyat Hedefli  
TWAP    - Zamana yayılan Ortalama Fiyat Hedefli
POV        - Zaman İçinde Gerçekleşen İşlem Oranına Göre 
VWDS    - Hacim Ağırlıklı Sapma Fiyatı Anı Hedefli
PAIR      - İki Taraflı İşlem
Basket ORDER - XU030 endeksinde VIOP ile 30 adet Hisse senedi çapraz işlem
ROLL     - Vadeli İşlem Emir Aktarma
MOC     - Kapanış Seansı İşlem Robotu
 
Bu algoritma havuzu günden güne artmaktadır. Matriks tarafınca geliştirilen algoritmaların testleri tamamlandığında kullanıcılara sunulmaktadır.
 
  • Bu ürüne ait Dökümantasyon bulunmamaktadır.
  • Bu ürüne ait Video bulunmamaktadır.
  • Bu ürüne ait indir bulunmamaktadır.