Matriksdata Urun

Matriks Trader

Dünya’da başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip Matriks Trader, BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip ederken, aynı zamanda borsada alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış profesyonel bir finans uygulamasıdır. Matriks Veri Terminali’ne entegre olarak çalışan Matriks Trader modülü sayesinde, tek bir ekrandan farklı aracı kurumlarda bulunan hesaplarınıza erişebilir portföylerinizi toplu olarak görüntüleyebilir, toplu emir gönderme, emir düzeltme ve iptal işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.Finans uygulaması Matriks Trader, sağladığı tüm bu kolaylıklar ile hem profesyonel hem de küçük yatırımcının ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmiştir. Ayrıca tüm kullanıcıların program kullanımını kolaylıkla kavrayabilmesi için sanal bir hesaba bağlanarak, gerçek fonksiyonları test etme imkanı sağlanmıştır.

 

E-Broker uygulamasının yerini alan Matriks Trader, geliştirilen yepyeni özellikleri ile dikkat çekmektedir. E-Broker’da bulunan web servisinden emir sorgulama yönteminin yerini alan canlı soket bağlantısı sayesinde; artık portföyünüze canlı olarak bağlanabilir, emirlerinizi daha hızlı kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Gelişmiş emir iletim alt yapısı ile ön plana çıkan Matriks Trader ile hesaplarınız arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

 

Matriks Trader’ın “Tek programdan farklı hesaplara girebilme” özelliği ile artık birden fazla E-Broker çalıştırmanıza gerek kalmadan, aracı kurumlarda bulunan tüm hesaplarınıza ulaşarak işlem yapabilir, portföyünüzü inceleyebilirsiniz. Yenilenen portföy işlemleri penceresinde, E-Broker’dan farklı olarak Overall, işlem limiti, çekilebilir teminat ve gerçekleşen emir toplamı seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Portföy işlemleri penceresinde bulunan BORSA İSTANBUL, VIOP, MATRİKS DEMO, TOPLU EMİR VE ALARM EMİRLERİ seçeneklerinden dilediğinizi seçerek tüm işlemlerinize erişebilir, BIST VE VIOP sekmeleri ile tüm portföyünüzü birden fazla portföy işlemleri penceresi açarak izleyebilirsiniz.

Matriks DEMO sekmesi sayesinde; program kullanımı ile ilgili birçok dokümana ulaşarak sorularınızın cevaplarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fonksiyonel yapısıyla hem küçük yatırımcıların hem de profesyonellerin tercih sebebi olan finans uygulaması Matriks Trader ile canlı borsa izleme, borsada alım satım gibi pek çok faaliyeti tek bir araç üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Eğer siz de farklı aracı kurumlarda bulunan hesaplarınıza erişerek portföylerinizde toplu emir gönderme, emir düzeltme ve iptal gibi işlemleri yapabileceğiniz, ayrıca Veri Terminali ile birlikte çalıştırılabilen bir finans uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Matriks Trader'ı tercih edebilir, rahatlıkla canlı borsa takibi ve borsada işlem yapma gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. 

İşletim Sistemi: Microsoft Windows x86-x64   (XP ve üzeri)

Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu: i3 (2.4 GHz), Ram: 4 GB, Disk: 30 GB boş alan

İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 2 Mbps internet erişimi 

  • Bu ürüne ait indir bulunmamaktadır.