Matriksdata Urun

e-Broker

Matriks’in en temel ürünlerinden biri olan E-Broker, Matriks Veri Terminali ile entegre çalışarak; BİST ve VİOP’a gerçek zamanlı olarak elektronik emir iletiminin, iletilen emirlerin düzeltilmesinin ve iptalinin sağlanmasının yanı sıra; emir listesi, overall, hesap ekstresi vb. gibi raporların anlık olarak izlenmesine de olanak sağlayan bir işlem platformudur.

Özellikleri ile kullanıcısının vazgeçemediği bir program olarak ön plana çıkan E-Broker ile işlem yapmak, bankanızın/aracı kurumunuzun internet şubesini kullanarak işlem yapmaktan farksızdır. E-Broker işlem platformu ile BİST ve VİOP’da birçok işlem gerçekleştirilebilir, hisse senedi alım – satım işlemlerinizi, emir iyileştirme/bölme ve iptal işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Broker işlem platformu, kullanıcı ihtiyaçlarını doğru analiz ederek hayata geçirdiği birçok özelliği ile fark yaratmıştır. Gün içi işlem yapan yatırımcılar için, varsayılan işlem miktarı tanımlaması ile  hızlandırılmış emir gönderimini sağlayan giriş ekranları tasarlanmıştır. BİST ve VİOP olmak üzere iki ayrı emir giriş ekranı bulunan E-Broker’da, fiyat pencerelerinden hisse senedi alım/satım işlemi, emir iyileştirme, emir bölme, emir iptali, açığa satış, zincir emir gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlar. Toplu emir listeleri oluşturabilirsiniz. Hesap özeti, Hesap bilgi ekranı ve anlık overall gibi raporlama pencereleri, portföyünüzü kolaylıkla takip etmenize olanak sağlamaktadır.

E-Broker sağladığı tüm bu kolaylıklara ek olarak, otomatik sürüm güncelleme, Proxy arkasından bağlanabilme, raporlama ekranlarının, seçilen periyotta otomatik olarak güncellenmesi, programın “ayarlanan süre boyunca işlem yapılmadığında zaman aşımı ile  otomatik kapanması, hisse satım ekranında, sadece portföydeki hisse senetlerini görüntüleme özelliği, işlemlerden önce onay sorma ve sormama seçeneği, sınırsız sayıda işlem penceresi açabilme özelliği, işlem pencerelerini küçülterek ekranda bekletebilme özelliği, işlem pencerelerinin daima en üstte kalmasını sağlayabilme seçeneği (Always on top), ve aynı anda birden fazla emri iyileştirebilme seçenekleri ile kullanıcıya avantaj sunmaktadır. Eğer sizin de çok fonksiyonlu bir işlem platformuna ihtiyacınız varsa, Matriks'in en temel ürünlerinden biri olan E-Broker'ı tercih edebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Microsoft Windows x86-x64   (XP ve üzeri)

Minimum Sistem Gereksinimleri: Cpu: i3 (2.4 GHz), Ram: 4 GB, Disk: 30 GB boş alan

İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız, minimum 2 Mbps internet erişimi 

  • Bu ürüne ait Video bulunmamaktadır.